Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
Postup při výběru zájezdu

Důležité informace - Postup při výběru zájezdu

 Jsme Váš specialista na pohodovou dovolenou a romantiku v zahraničí

Jak si u nás vybrat?

Podle svých požadavků a rozpočtu si vybíráte od katalogových zájezdů přes dovolenou na míru až po luxusní signature event management v zahraničí na míru v kategorii Premium Private.

kategorie služeb - jak si u nás vybrat

| Zájezdy z katalogu

Výběr z velkého on-line katalogu zájezdů, s nabídkou více než 300 pojištěnýcha spolehlivých českých, slovenských a německých CK za nejlepší ceny. Zadejte jednoduše své požadavky a vybírejte na www.YachtRomance.cz. Rádi Vám také poradíme.

Vhodné pro rozpočet do 30.000 Kč/osoba.

| Dovolená na míru

Pokud se Vaše přání nevejdou do katalogové nabídky, sestavíme pro Vás dovolenou na míru, přesně podle Vašich přání a do posledního detailu. Spolehlivá organizace, nejlepší ceny a všechny dostupné slevy a benefity. Poraďte se s námi!

Vhodné pro rozpočet nad 30.000 Kč/osoba.

| Zážitky na míru

Signature event management v zahraničí na míru. Dopřejte si to nejlepší s dokonalou péčí. Privátní megajachty, luxusní vily, soukromé ostrovy či soukromá hora v Alpách... vše s VIP servisem. Jedinečné a romantické zážitky na míru, třeba jako překvapení při výročí svatby.

Vhodné pro rozpočet nad 1 mil. Kč

 

Postup při koupi zájezdu s Yacht Romance

1. Výběr zájezdu a nezávazná objednávka

Konkrétní zájezd si vyberete pomocí našeho vyhledávače nebo katalogu na webu www.yachtromance.cz. Na našich stránkách naleznete tisíce zájezdů od všech renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří.

Po výběru konkrétního zájezdu a termínu vstupte do nezávazné objednávky. Zde prosím vyplňte alespoň hvězdičkou označené kolonky (Vaše kontaktní údaje) a požadavek odešlete. Pokud dojde k úspěšnému odeslání, obdržíte na Váš e-mail naše potvrzení s číslem Vaší nezávazné objednávky.

Pokud chcete s dovolenou poradit a ponechat tak výběr na našem doporučení, vyplňte prosím kontaktní formulář CALL BACK, nebo kdykoli zavolejte svůj požadavek na naši telefonickou linku 736 438 905.

Rádi Vám poradíme s výběrem zájezdu podle Vašich představ a doporučíme Vám nejlepší nabídku. Pokud Vám výběr katalogivých zájezdů nebude stačit, nabízíme také služby dovolené na míru.

2. Po odeslání nezávazné objednávky Vás kontaktujeme

Vaši nezávaznou objednávku či případný dotaz vidíme v systému ihned po jejich odeslání. Následně Vás budeme kontaktovat a potvrdíme si s Vámi Váš výběr a případně doplníme další informace ohledně Vaší dovolené. Snažíme se s Vámi spojit co nejdříve po příjetí Vaší nezávazné objednávky či dotazu.

3. Slevy, bonusy a doplňkové cestovní služby k Vašemu zájezdu

Zájezdy nabízíme za stejnou cenu jako jejich pořadatelé, včetně všech slev a bonusů. Dostupnost zájezdů a aktuální cenu pro Vás vždy ještě ověřujeme v rezervačním systému pořádajících cestovních kanceláří.

Kromě aktuálních slev a výhod samozřejmě také nabízíme komplexní řešení dovolené, včetně např. cestovního pojištění a víza. Nemusíte se již o nic starat a v klidu se těšíte na svou dovolenou.

4. Předběžná rezervace zájezdu

Zájezd a jeho dostupnost i aktuální výhody pro Vás ověříme u pořádající cestovní kanceláře nebo v mezinárodním rezervačním systému a budeme Vás informovat, zda je vybraný zájezd možné předběžně rezervovat a dokdy je tato rezervace platná.

5. Závazné potvrzení rezervace, podpis cestovní smlouvy, úhrada zájezdu

Pro finální potvrzení výběru dovolené je třeba, abyste svou předběžnou rezervaci závazně potvrdili podpisem cestovní smlouvy a úhradou zálohy na zájezd (dle podmínek pořadatelské CK).

Chcete-li zájezd zakoupit ihned on-line, pohodlně ze svého domova, budete potřebovat tiskárnu a scanner (případně digitální fotoaparát, nebo fax).

Cestovní smlouvu, fakturu a další důležité podklady k Vašemu zájezdu od nás obdržíte prostřednictvím e-mailu nebo faxu. Smlouvu si prosím vytiskněte, zkontrolujte správnost uvedených údajů a podepsanou nám ji zašlete zpět na náš e-mail. Současně s podpisem smlouvy proveďte úhradu zájezdu a zašlete nám doklad o zaplacení.
V případě, že platbu provedete kreditní kartou přes internet, již nemusíte potvrzení o úhradě zasílat. Více informací o možnostech úhrady naleznete zde

Po obdržení Vámi podepsané cestovní smlouvy, úhrady zálohy a potvrzení o akceptaci smlouvy od pořadatele zájezdu Vás budeme neprodleně informovat o závazném potvrzení objednávky prostřednictvím e-mailu. Takto potvrzená rezervace se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami pořadatelské CK.

6. Pokyny k Vaší dovolené

Cestovní pokyny k Vašemu zájezdu obdržíte přibližně týden před odjezdem na dovolenou, a to e-mailem, faxem nebo poštou, dle praxe jednotlivých pořadatelských CK. Pokud by se tak nestalo, ihned nás prosím kontaktujte!

7. Náš tým Yacht Romance Vám přeje šťastnou cestu a příjemnou dovolenou! 

 

separator

FAQ - nejčastěji kladené dotazy při objednání zájezdu

Pokud si chci u Vaší agentury koupit zájezd, musím se dostavit osobně někam na pobočku?

Ne, na naši pobočku nemusíte chodit. Svou dovolenou si můžete vybrat a objednat kdykoli z pohodlí domova prostřednictvím internetu a e-mailové komunikace. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, rádi se s Vámi spojíme a domluvíme schůzku.

Jak si mohu zájezd objednat či získat více informací?

Nabízíme hned několik možnosti, jak si zájezd objednat:
1. u vybraného zájezdu na www.YachtRomance.cz vyplníte nezávaznou objednávku;
2. telefonicky nás kontaktujete na čísle 736 438 905;
3. e-mailem na info@yachtromance.cz ;
4. pokud potřebujete s výběrem pomoci či poradit, můžete vyplnit kontaktní formulář CALLBACK a my Vám zavoláme zpět.

Za jak dlouho po odeslání nezávazné objednávky mě kontaktujete?

Vaši nezávaznou objednávku vidíme v systému okamžitě po jejím odeslání. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve po příjetí Vašeho požadavku. Pokud byla Vaše objednávka správně odeslána, obdržíte obratem na Vámi uvedený email naše potvrzení o přijetí nezávazné objednávky zájezdu. 

Jsou nějaké rozdíly v cenách, které nabízíte vy a které nabízí pořádající cestovní kanceláře?

NE. Cena je stejná jako u pořadatelské cestovní kanceláře. Naše cestovní agentura Yacht Romance zájezdy zprostředkovává, cena je proto vždy určena pořadatelskou cestovní kanceláří. V našem katalogu si sami porovnáte ceny a výhody daného zájezdu u všech pořadatelských CK a vyberete si tak to nejlepší pro svou dovolenou.

 

separator

Yacht Romance, Váš specialista na dovolenou a romantiku v zahraničí.

...Live for the Moment.

člen skupiny Yacht Romance Group