Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
O nás

Důležité informace - O nás

Jsme Váš specialista na pohodovou dovolenou a romantiku v zahraničí

O nás

Jsme Váš specialista na pohodovou dovolenou a romantiku v zahraničí

Vyberte si u nás z největší nabídky tisíců zájezdů renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří z České republiky, Německa a Rakouska!

Zájezdy nabízíme za stejnou cenu jako jejich pořadatelé, včetně všech aktuálních bonusů a slev!

Několikrát denně pro Vás aktualizujeme všechny zájezdy. Díky našemu modernímu on-line systému tak máte jasný přehled o aktuálních nabídkách a akčních slevách a bonusech.

K dispozici je Vám zdarma Váš osobní cestovní agent.

separator

Jsme pro Vás v České republice a na Slovensku.

Pro naše klienty na Slovensku je připravena naše pobočka v Bratislavě a slovenský bankovní účet pro pohodlné a rychlé platby v Eurech. Přehledná nabídka slovenských pořadatelů a odletů z Bratislavy, Košic, Vídně atd.

Vše pohodlně a z pohodlí Vašeho domova

Zájezdy si můžete rezervovat, objednat a uhradit ihned on-line, z pohodlí domova (postup zde). Nečekáte nikde v frontě a nelistujete zbytečně tištěnými katalogy, jejichž nabídka již nemusí být aktuální. 

V klidu si sami porovnáte kompletní nabídku zájezdů, termíny, ceny, informace o destinacích a hotelích.

Jakožto cestovní agentura nejsme v naší široké nabídce omezováni na konkrétní destinace ani typy cestovních produktů. Jednoduše si u nás vyberete to nejlepší pro Vaši maximální spokojenost na dovolené.

Nabízíme komplexní cestovní služby, včetně cestovního pojištění, služby parkování na letišti, víza atd.

separator

Váš osobní cestovní agent zdarma

Nabízíme Vám své služby osobního cestovního agenta zdarma. Využijte výhody mít svého osobního cestovního agenta, který Vás již zná a dobře Vám tak poradí s výběrem dovolené!

Poradíme Vám podle destinace, sezóny, Vašich představ, náročnosti a stylu dovolené. Ať už hledáte to nejlepší pro relaxaci, pobyt s dětmi, sportovní a aktivní dovolenou nebo třeba nevšední zážitky na jachtě.

Jakožto specialisté na romantiku v zahraničí nabízíme také resorty pro hosty nad 18 let, pro novomanžele svatební cesty se slevami do nejkrásnějších destinací celého světa a také slevy a bonusy na zájezdy při příležitosti výročí svatby.

Znalost destinací, silné zázemí naší skupiny a naše spolupráce s českými i zahraničními partnery nám umožňuje zajistit pro Vás dovolenou na míru. Kdykoli nás prosím kontaktujte se svými požadavky. Těšíme se na Vás!

Kategorie služeb - jak si u nás vybrat

separator

V našem týmu Yacht Romance, který se dlouhodobě věnuje cestovnímu ruchu, jsme všichni aktivní cestovatelé. Informace o destinacích, hotelích a kvalitě služeb se snažíme se co nejvíce prověřit osobními zkušenostmi.

Jménem "Yacht Romance" se nepyšníme náhodou - sami jsme totiž jachtaři s bohatými zkušenostmi a dlouhodobě se specializujeme na dovolenou na jachtách a event management na lodích.

Jako specialisté na dovolenou a romantiku v zahraničí také víme, jak krásný je pohled na svět z paluby jachty. Rádi Vám zajistíme privátní jachtu s profesionální posádkou nebo kajutu na cruiseru pro Vaši jedinečnou dovolenou na moři.

separator

Jsme členem mezinárodní skupiny Yacht Romance Group a jsme také sestřinnou agenturou YachtWedding, který Vám nabízí vysoce specializovaný event management - svatby v zahraničí podle Vašich představ.

Svatební cestovka Yacht Romance je v ČR provozována společností La Espiral, s.r.o. (IČO: 246 56 721, DIČ: CZ24656721) sídlem Betlémská 10, Praha 1, která je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C.163855.

 

separator

Yacht Romance, Váš specialista na dovolenou a romantiku v zahraničí.

...Live for the Moment.

člen skupiny Yacht Romance Group