Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
Naše další služby

Cestovní služby

 Jsme Váš specialista na pohodovou dovolenou a romantiku v zahraničí

Na dovolenou člověk nejezdí každý den, a proto by měla být úžasným zážitkem bez zbytečných starostí. Proto Vám nabízíme komplexní servis pro Vaši dovolenou v zahraničí v pohodě a bez stresu

Nabízíme Vám také servis Vašeho osobního cestovního agenta zdarma. Váš cestovní agent se Vám věnuje a protože Vás zná, dobře Vám poradí.

Kategorie cestovních služeb

Nabízíme Vám nejširší výběr katalogových zájezdů. Pokud se Vaše požadavky do katalogových nabídek nevejdou, zajistíme Vám dovolenou na míru! Jako Premium Private pak zajišťujeme exkluzivní zážitky na míru v zahraničí.

Pro Vaši dovolenou nabízíme kompletní servis.

Pojištění je jedním ze základních kroků pro dovolenou bez zbytečných starostí. K Vámi vybranému zájedu si proto můžete zakoupit výhodné cestovní pojištění např. od Evropské pojišťovny ERV, která má nejširší pojistnou ochranu na trhu a vlastní asistenční službu na všech kontinentech. 

Nabízíme Vám také pohodlný on-line vízový servis do všech turistických destinací s kompletními aktuálními informacemi. Vízum si objednáte rychle a snadno on-line z pohodlí domova.

Samostatně si můžete vybrat z největší nabídky letenek on-line - srovnáte si ceny dostupných letů všech leteckých společností a vyberete to nejvýhodnější pro Vaši cestu. 

Kromě katalogových zájezdů nabízíme navíc služby dovolené na míru. Ta nemusí být nutně nedostupným snem - např. při dovolené na jachtě. Pokud si rozpočítáte pronájem lodi se svými přáteli na kajuty, stává se často privátní jachta cenově výhodnějším řešením, než hotel na pláži.
Na míru Vám můžeme zajistit také maximální komfort při cestování, VIP salonek na letišti, business třídu, pohodlné řešení přestupů (stop-overů) atd.

Zažijte jedinečnou dovolenou přesně podle Vašich přání. V luxusní vile s personálem, na privátním ostrově se zázemím pěti hvězdiček, u nejkrásnějších pláží na světě... Nebo třeba na soukromé jachtě s profesionální posádkou.

Máme také bohaté zkušenosti se specializovaným event managementem v zahraničí, a to především na jachtách v destinacích celého světa. Zejména jachty vyžadují speciální znalosti, zkušenosti a profesionální přípravu, už jen k tomu, aby Vaše loď mohla opustit přístav. Na jachty se dlouhodobě specializujeme a vše zajistíme k Vaší maximální spokojenosti.

YachtWedding - svatba v zahraničí

V rámci event managementu v zahraničí nabízíme také krásné svatby v zahraničí, s naší sestřinnou agenturou YachtWedding. Prožijte svou svadbu tak, jak jste si vždy přáli. Vyberete si své vysněné místo pro romantickou svatbu - ať už v Evropě, nebo v exotickém ráji, a své "Ano" si řekněte na bělostné písečné pláži, v tropické zahradě nad mořem nebo třeba na velkém zaoceánském cruiseru.
Svatba v zahraničí je jedinečná a přitom v pohodě a bez stresu. S profesionály YachtWedding se nemusíte o nic starat a jen se těšit na svůj svatební den.

YachtWedding nabízí svatby formou jednoduchých balíčků, ale také jako projekty zcela na míru Premium Private. Prožijte svou svatbu snů na privátní jachtě, na soukromé pláži, ve vile nad mořem nebo třeba na privátním ostrůvku. Stejně jako my, Yacht Romance, i YachtWedding působí se zázemím skupiny Yacht Romance Group v nejkrásnějších lokalitách po celém světě.

Premium Private

Jsme tu pro Vás, kdykoli se na nás prosím obraťte. Náš zkušený tým Yacht Romance se na Vás těší a je připraven Vám poradit a splnit Vaše požadavky.

 

separator

Yacht Romance, Váš specialista na dovolenou a romantiku v zahraničí.

...Live for the Moment.

člen skupiny Yacht Romance Group