Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
Svatební cesty a výročí svatby

svatebni cesta na Tahiti

Cestovní služby - Svatební cesty a výročí svatby

 Jsme Váš specialista na pohodovou dovolenou a romantiku v zahraničí

V životě je několik úžasných a výjimečných událostí, na které se dlouho těšíme a pak na ně vzpomínáme celý život - a k těmto okamžikům bezesporu patří svatba, svatební cesta a romantická výročí svatby.

Tyto výjimečné okamžiky si určitě zaslouží jedinečné místo a atmosféru - takovou, jakou vykouzlí jen západ slunce na jemné písečné pláži s kokosovými palmami, tyrkysová laguna s křišťálovou vodou kde máte svou nadvodní vilku, společná snídaně na terase nad mořem Vašeho luxusního apartmá, nebo třeba romantika tiché zátoky, kde kotví Vaše jachta...

Svatba, svatební cesta a výročí svatby jsou krásnou záminkou pro to, abyste se vydali tam, kam jste vždy toužili spolu jet a splnili si svůj sen.

Pro tyto životní události Vám navíc nabízíme atraktivní slevy a bonusy.

Náš tým je připraven Vám poradit a pomoci s přípravami podle Vašich individuálních požadavků a do nejmenšího detailu. Jsme Vaši specialisté na romantiku a event management v zahraničí s dlouholetými zkušenostmi, pomůžeme Vám s naplánováním romantické svatební cesty, neobyčejného výročí svatby jako překvapení pro Vaši drahou polovičku, nebo také s přípravami romantické žádosti o ruku.

kam na svatebni cestu

separator

Svatba v zahraničí

Představte si svou svatbu na místě, o jakém jste vždy snili - svatbu na pláži, v tropické zahradě exotického ostrova nebo svatbu na jachtě, která je luxusní vilou na moři. Vaši romantickou svatbu Vám zajistí naše sestřinná agentura YachtWedding, mezinárodní specialista na svatby v zahraničí.

právně platná svatba v zahraničí

Profesionální tým YachtWedding se postará do detailu o perfektní průběh Vašeho svatebního dne, nečekají Vás žádné zbytečné starosti ani typický velmi náročný předsvatební shon a stres. Vaše svatba v zahraničí bude krásná a pohodová, ať už se koná v blízkém Chorvatsku, Itálii či Řecku, nebo to bude to svatba v exotice. Užijte si svou svatbu v pohádkovém Karibiku, na Havaji, ve ztraceném ráji Francouzské Polynésie či Fidži, exotickém Bali nebo Thajsku, na čarokrásných Seychelách a Mauriciu... ať už plánujete svatbu jen ve dvou, s přáteli a blízkými, nebo pro mnoho hostů.

separator

Svatební cesta

Svatební cesta je výjimečně romantickou událostí a také symbolickou první cestou novomanželů na společném putování životem. Ať už se vydáte na místa, na která máte krásné společné vzpomínky, nebo do vysněné destinace, vše pro Vás vždy pečlivě připravíme, abyste měli svatební cestu bez zbytečných starostí a mohli se věnovat jen romantice líbánek.

Na svatební cesty nabízíme různé atraktivní slevy pro novomanžele, např. až 100% slevu na ubytování nevěsty ve vybraných lokalitách. K tomu také bonusy, jako je třeba romantická večeřě z plodů moře na pláži, masáže a lázeňská péče pro dva, šampaňské s jahodami na pokoji a snídaně do postele.

Jako specialisté na romantiku v zahraničí máme pro Vás širokou nabídku pro Vaši svatební cestu v těch nejkrásnějších destinacích celého světa, proslulých svou romantikou. V Evropě je to bez pochyby slunná Itálie s legendárním Toskánskem, Sicílií či Sardínií, Chorvatsko a jeho krásné ostrovy či exkluzivní Dubrovnická riviéra, nebo proslulé ostrovy Řecka.

V exotice se můžete vydat do Indického oceánu na svatební cestu na Maledivy, Seychely nebo Mauricius, pokud Vás kromě relaxace na pláži láká i poznávání, nabízíme Srí Lanku, Bali či Thajsko. Vydejte se na líbánky do rajské Polynésie, na dechberoucí Fidži či na Havaj, nebo do Karibiku, který patří celosvětově mezi nejvyhledávanější destinace pro svatební cestu.

Svatební cesty přizpůsobíme Vašim přáním. Můžete si vybírat nejkrásnější místa pro svatební cesty z největší nabídky našeho on-line katalogu YachtRomance, kde Vám vždy k aktuálním katalogovým slevám prověříme možnosti slev a benefitů pro novomanžele. Pokud Vám nebude vyhovovat katalogový zájezd, nabízíme Vám svatební cestu na míru. Tou může být také svatební cesta na jachtě nebo velkém zaoceánském cruiseru, se slevou a bonusy pro novomanžele. Vyplujte spolu třeba na romantickou svatební cestu kolem světa...

separator

Výročí svatby

Oslavte tento rok své výročí svatby výjimečným způsobem! V běhu všedních dní zbývá na společné chvíle minimum času, o romantice ani nemluvě. Zastavte se a unikněte spolu před každodenním shonem na klidné romantické místo v rajské přírodě. Takové výročí svatby bude výjimečnou oslavou Vašeho společného života, Vaší lásky, ale i překážek, které jste společně překonali.

Nabízíme Vám různé atraktivní slevy a bonusy pro výročí svatby, zejména pro kulatá výročí, ve vybraných hotelích a lokalitách např. se slevou až 100% na ubytování pro manželku, nebo romantické bonusy, jako je večeře při svíčkách na pláži nebo masáže pro dva.

Jsme specialisté na event management v zahraničí a při výročí svatby Vám na přání také uspořádáme obřad obnovení svatebního slibu, kdy si opět řeknete své Ano" při romantickém symbolickém obřadu. Na něj můžete pozvat i své blízké a přátele a užít si příjemný den s romantikou a párty na krásném místě.

Svou cestu na výročí svatby si můžete vybrat mezi katalogovými zájezdy, kde Vám k aktuálním katalogovým slevám vždy ještě prověříme možnosti slev a bonusů. Pokud se Vaše romantické plány nevejdou do katalogového zájezdu, připravíme Vám výročí svatby zcela na míru.

Dopřejte si to nejlepší - zasloužíte si to. Vydejte se spolu do ztraceného ráje Seychelských ostrovů nebo Karibiku, na privátní ostrůvek na Fidži nebo třeba na divukrásné Maledivy.

Jedinečné soukromí a romantiku na moři zažijete při oslavě výročí na jachtě. Zajistíme Vám jachtu odpovídající Vašim požadavkům, s profesionální posádkou. Proplujte spolu krásnými ostrůvky Chorvatska či Řecka, nebo rájem Francouzské Polynésie či Britských Panenských ostrovů. Fantazii a romantice nikdy meze neklademe...

Zásnuby

Požádejte svou milovanou o ruku originálně a romanticky, na krásné pláži při západu slunce nebo při Vaší plavbě po moři, na jachtě nebo třeba na přídi velkého zaoceánského cruiseru. Sdělte nám svou představu a my Vám pomůžeme vše naplánovat a připravit tak, abyste se mohli soustředit již jen na svou otázku a Vaše milovaná řekla své "Ano"...

Pro zásnuby ve vybraných lokalitách nabízíme slevy a bonusy, jako je např. vychlazené šampaňské a květinová dekorace Vašeho pokoje, snídaně do postele atd.

 

Jsme Vaši specialisté na romantiku v zahraničí. Kdykoli se na nás obraťte se svými plány, těšíme se na Vás!

 

separator

Yacht Romance, Váš specialista na dovolenou a romantiku v zahraničí.

...Live for the Moment.

člen skupiny Yacht Romance Group