Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
Dovolená na míru

Cestovní služby - Dovolená na míru

 Jsme Váš specialista na pohodovou dovolenou a romantiku v zahraničí

Pokud se Vaše představy o dovolené nevejdou do katalogového zájezdu, ať už z důvodu termínu, programu zájezdu, pohodlí cestování nebo vůbec Vašeho snu o jedinečné dovolené, nabízíme Vám naše služby dovolené na míru.

Vašim přáním a požadavkům meze neklademe - v nejkrásnějších destinacích celého světa nabízíme privátní jachty pro dovolenou v naprostém soukromí, luxusní hotely a vily pro Vaši relaxaci, poznávací zájezdy s individuálním programem i cestovní lahůdky, jako jsou třeba majáky nebo privátní ostrovy pro "robinsonády" se zázemím pěti hvězdiček.

Dovolená je šitá na míru podle Vašich individuálních požadavků. Je také dovolenou bez starostí, vše bude připraveno tak, abyste se nemuseli o nic starat a mohli se jen věnovat odpočinku a krásám místa Vaší dovolené.

Součástí dovolené na míru je samozřejmě náš VIP servis, přípravy s Vaším osobním cestovním agentem kdykoli 24/7, individuální péče a vše pro pohodlné cestování bez starostí (na přání letenky business class, prioritní místa, VIP salonek na letišti, stop-overy s doprovodným programem apod.). 

Nabízíme nejkrásnější destinace po celém světě, a díky tomu můžete na svou dovolenou snů odjet v jakémkoli ročním období.

separator

Důležité je hned na začátku si vyjasnit Vaše očekávání a přání. Vždy spolu detailně konzultujeme Vaše představy o dovolené, ať už s relaxací na pláži nebo na jachtě, s potápěním, surfováním či golfem, nebo cestováním za poznáním exotických krajů. Přizpůsobíme dovolenou tomu, zda jedete s dětmi, s přáteli nebo ve dvou za romantikou.

Při plánování dovolené na míru zohledňujeme rozpočet, vždy Vás v úvodu plánování informujeme o cenových relacích dané lokality a nečeká Vás tak žádné nepříjemné překvapení.

Dovolená na míru navíc nemusí být nedosažitelným snem - např. jedinečná dovolená na privátním katamaránu s kapitánem, kde když si rozpočítáte se svými přáteli pronájem jachty na kajuty, stává se často levnější vstupenkou do exotického ráje, než hotely na pláži - a to navíc s krásnými zážitky, které hotel ani nabídnout nemůže.

Na dovolenou se nejezdí každý den a musí být proto perfektní a také jedinečná jako Vy. Dopřejte si krásné zážitky v klidu a pohodě, bez omezování - dovolenou na míru přesně podle Vás.

 

Kdykoli nás prosím kontakujte, těšíme se na Vás!

 

separator

Yacht Romance, Váš specialista na dovolenou a romantiku v zahraničí.

...Live for the Moment.

člen skupiny Yacht Romance Group