Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
Komplexní řešení zájezdu

Důležité informace - komplexní řešení zájezdu

Jsme Váš specialista na pohodovou dovolenou a romantiku v zahraničí

Komplexní řešení zájezdu
od katalogu až po dovolenou a zážitky na míru

Jak si u nás vybrat

Ať už se chystáte na dovolenou ve dvou, zájezd s komfortem all inclusive či pobyt u moře se zábavou pro celou rodinu, je důležité vědět, že máte spolehlivého partnera, který Vám zajistí kompletní cestovní služby a bezstarostnou dovolenou. Proto Vám nabízíme oblíbené a léty prověřené pojištěné cestovní kanceláře, nejlepší ceny zájezdu na trhu se všemi slevami a bonusy a komplexní organizaci dovolené bez starostí.

Nabízíme Vám navíc zdarma služby Vašeho osobního cestovního agenta.

Svou vysněnou cestu za romantikou, odpočinkem či dobrodružstvím si s námi můžete vyřídit jednoduše a z pohodlí domova. Jak? Čtěte dál o postupu nezávazné objednávky a zakoupení zájezdu.

Jakožto Yacht Romance, Váš specialista na pohodovou dovolenou a romantiku v zahraničí, víme, že romantika na dovolené může mít mnoho podob. Proto Vám nabízíme největší výběr zájezdů za krásou písečných pláží, exkluzivitou na jachtě či zimní romantikou na horách. Ceny u nás jsou stejné jako u pořadatelských CK a máme kompletní nabídku všech aktuálních akcí a benefitů

Nevíte, do které destinace se vydat? Váháte, zda je lepší pobyt na cruiseru, privátní jachtě či v hotelu na pláži? Obraťte se na náš zkušený tým Yacht Romance a neváhejte se zeptat na cokoli k Vašemu zájezdu. Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší. 

Pokud jste už našli ten pravý zájezd a jste pro něj rozhodnuti, podívejte se, jak jednoduše a pohodlně můžete provést platbu dovolené z pohodlí domova.

Samozřejmostí každého zájezdu od nás je cestovní smlouva, všeobecné obchodní podmínky pořadatelské CK a cestovní pojištění. 

Pokud si nevyberete zájezd z katalogu, neváhejte nás požádat o dovolenou na míru!

Pro novomanžele nabízíme atraktivní slevy na svatební cestu, využít můžete také slev a bonusů při příležitosti výročí svatby.

Na cestě za romantikou v destinacích celého světa můžete mít přímo i svou svatbu, kterou Vám zajistí naše sestřinná agentura YachtWedding, specialista na svatby v zahraničí.

 

Yacht Romance, Váš specialista na dovolenou a romantiku v zahraničí.

...Live for the Moment.

člen skupiny Yacht Romance Group