Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
Vybíráme jachtu pro dovolenou

Vybíráme vhodnou loď pro dovolenou

Dovolená na jachtě - Vybíráme jachtu pro svou dovolenou

Vždy je třeba vyjasnit si, jaké máte na dovolenou na jachtě požadavky a jaká očekávání.

Podle toho je třeba vybrat pečlivě jachtu a také destinaci – rádi Vás tím osobně provedeme.

Obecně je třeba vždy zohlednit:

  • Počet osob – zda plujete jen Vy dva, nebo celá rodina s dětmi a prarodiči, skupina přátel, více rodin společně, zda jde o firemní teambuilding apod.
  • Styl dovolené – zda se jedná o aktivní a sportovní dovolenou, nebo pobyt s dětmi, plavby na krátké vzdálenosti s pobytem v zátokách, nebo rychlé přesuny na velkou vzdálenost apod.
  • Program dovolené – zda Vás láká relaxace s opalováním, nebo aktivní sport a poznávání.
  • Profesionální posádka – pokud sami nemáte kapitánské zkoušky a příslušné oprávnění pro vedení jachty, nebo si nejste sami řízením jachty jisti, zajistíme Vám profesionálního kapitána i další posádku (kuchaře, hostesky atd.)
  • Destinace - poradíme Vám s výběrem destinace pro Vaši dovolenou na lodi tak, aby odpovídala Vašim představám, ale také požadavkům (např. s krátkou dobou letu). Doporučíme Vám konkrétní atraktivní lokality i program pro Vaši plavbu.
  • Sezóna - stejně jako pro dovolenou na pláži i pro dovolenou na jachtě je nutné zohlednit sezónu. Nicméně ne vždy se sezóna pro pobyt na pláži a na lodi zcela shoduje - např. když v září v Chorvatsku pomalu končí plážové dovolené, začíná naopak aktivní sezóna pro sportovní dovolenou na plachetnici. 

Podle Vašich požadavků Vám pomůžeme vybrat tu správnou loď a destinaci pro Vaši dovolenou, kdykoli nás prosím kontaktujte.

O typech jachet se více dočtete zde.

 

separator

Yacht Romance, Váš specialista na dovolenou a romantiku v zahraničí.

...Live for the Moment.

člen skupiny Yacht Romance Group