Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
Slevy a benefity

Důležité informace - Benefity k zájezdům

Jsme Váš specialista na pohodovou dovolenou a romantiku v zahraničí

Slevy, bonusy a akce k zájezdům

Na jednom místě Vám představujeme největší nabídku zájezdů všech renomovaných pojištěných cestovních kanceláří, a to samozřejmě včetně všech jejich aktuálních slev, benefitů a akcí!

Vyberte si zájezdy first/last minute, slevy pro seniory, nebo výhodné zájezdy pro rodiny s dětmi.

V našem on-line katalogu nabízíme aktuální dostupné slevy a také bonusy k vybraným zájezdům, jako je zdarma parkování na letišti, cestovní pojištění, fakultativní výlety nebo třeba skipas a dálniční známka.

Jako specialisté na romantiku v zahraničí se zaměřujeme na slevy pro novomanžele, svatební cesty a výročí svatby.

Navíc Vám nabízíme služby osobního cestovního agenta zdarma. Ten je Vám k dispozici na telefonu a emailu, detailně spolu proberete své požadavky na dovolenou a vždy se obracíte jen na něj. Váš osobní cestovní agent Vás zná a dobře Vám tak poradí.

First minute a last minute

Nikdy není příliš brzy na to začít plánovat svou dovolenou. Ale stejně tak nikdy není příliš pozdě na to si spontánně sbalit kufry a vyrazit ihned na letiště.

Využijte velké slevy First minute a Last minute až 60% - Ultra last minute pak dokonce i více!

Protože máme na jednom místě největší nabídku všech prověřených pojištěných cestovních kanceláří, žádná taková akční sleva nám neunikne! 

Blahopřejeme: Slevy pro novomanžele a výročí svatby

Svatební cesta je opravdu výjimečnou romantickou událostí, která musí být perfektně připravená. Pomůžeme Vám vybrat to pravé místo pro Vaše líbánky a navíc s našimi partnerskými cestovními kancelářemi tu pro Vás máme dárek v podobě slev desítek procent a mnoha atraktivních bonusů (romantická večeře, láhev sektu či třeba masáž pro dva). Co třeba pobyt pro nevěstu se slevou až 60% nebo zcela zdarma?

Využijte také výhody a slevy při kulatém výročí svatby a oslavte je spolu na pláži při západu slunce nebo na jiném výjimečně krásném místě v zahraničí.

Nabízíme také jedinečné slevy pro svatební cestu a výročí svatby na jachtě.

Slevy pro rodiny s dětmi

Plánujete dovolenou k moři s celou rodinou? Máme pro Vás atraktivní nabídky, třeba ve vybraných hotelích u moře až 2 děti do 12 let zdarma!
Každý hotel či pořadatelská CK nabízí rozdílné podmínky pro využití slevy, přesné informace naleznete u konkrétního zájezdu v našem katalogu.

Senior program 55+

Velmi výhodný a velmi oblíbený program pro osoby starší 55 let. Vyberte si ze zájezdů se slevami a akcemi, které platí nejen pro Vás, ale i Vaše spolucestující, kterým je méně než 55 let. 

S vnoučaty k moři

Užijte si prázdniny u moře se svými vnoučaty. Vaše vnouče od 2 až do 18 let (dle konkrétního hotelu) v doprovodu dvou dospělých osob poletí ve vybraných termínech zdarma (případně pouze za úhradu pojištění). Tento program je možné uplatnit pro osoby starší 60 let (lze uplatnit i pro osobu starší 60 let také v případě, že s ní cestuje osoba, která uvedený věk nedovršila), které cestují s dětmi. 

Jedeme celá rodina: rodinné pokoje nebo loď

Pokud plánujete rodinnou dovolenou u moře s více než jedním dítětem, můžete si vybrat z naší nabídky hotelů, kde nabízíme výhodné rodinné pokoje s kapacitou až pro 5 osob. Rádi Vám doporučíme ty správné hotely. Vydejte se spolu do slunného Řecka, Egypta či Turecka.  

Pokud chcete zažít se svou rodinou opravdu neobyčejnou dovolenou na moři, plnou zábavy, slunce a pohody, obraťte se na nás a my Vám zajistíme pronájem celé jachty s kapitánem, nebo několika kajut na větším cruiseru s týdenním programem a bonusy pro děti.

Skupinové slevy

Pro ty z Vás, kteří plánujete dovolenou ve větší skupině, máme připravenou řadu výhod. Obraťte se na nás a my Vám sdělíme výši slevy dle počtu osob k danému termínu a pobytu.

Romantika ve dvou: hotely pro hosty nad 16 a více let

Klid a romantika. Vybrané hotely po celém světě se dnes zaměřují na romantickou dovolenou jen pro páry. Tomu odpovídá i zařízení hotelů a jejich pobytový program pouze pro dospělé, který není přizpůsoben pro rodiny s dětmi. Tyto hotely nabízejí komfortní ubytování pro klienty od 16ti, případně 18ti, nebo 21ti let a k nim romantické bonusy (masáž pro dva, láhev sektu apod.).

Privátní romantika: pobyt na jachtě

Naprosté soukromí Vás čeká na palubě privátní jachty ve Středomoří, Karibiku nebo kdekoli na světě. Jen Vy dva, profesionální posádka, která splní každé Vaše přání, a modré moře... Pro svatební cesty a výročí svatby nabízíme dle vybrané destinace a jachty slevy a dárky.

 

separator

Yacht Romance, Váš specialista na dovolenou a romantiku v zahraničí.

...Live for the Moment.

člen skupiny Yacht Romance Group