Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
The Oberoi - Mauricius - Pointe aux Piments
The Oberoi
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně

Na této svatební cestě čekají u nás novomanžele navíc tyto výhody:

  • romantické překvapení pro novomanžele během pobytu.

Výhody pro novomanžele se odvíjí od aktuální dostupnosti a mohou se změnit. Vždy pro Vás máme něco navíc.


Kategorie hotelu: *****
Ubytování
Nádherný pětihvězdičkový hotel The Oberoi je známý svou pohostinnou atmosférou a skvělým servisem a díky svému unikátnímu umístění mezi subtropickými zahradami a na březích mořské rezervace Turtle Bay Je místem, na které budete dlouho vzpomínat a rádi se sem vracet.
Poloha
Hotel The Oberoi má jedinečnou polohu v Turtle Bay na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius a je obklopen subtropickými zahradami o rozloze 20 akrů. Hlavní město Port Louis je od hotelu vzdáleno přibližně 15 km.
Vybavení
V hotelu naleznete 3 restaurace (The Restaurant, On the Rocks a The Gunpowder Room), bar, širokou nabídku vodních sportů, wi-fi, animační programy, půjčovna kol, lázně The Oberoi s širokou nabídkou procedur od meditací a cvičení pro zklidnění duše i těla po masáže využívající tradiční mauricijské, ájurvédské a západní metody a produkty.Součástí lázní je i salon krásy, sauna, parní komora, bazén a fitness centrum.
Ubytování
Jako základní typ ubytování v The Oberoi nabízíme prostorné Luxury Paviliony, které mají výhled na Indický oceán. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, wi-fi, trezor, telefony, TV/SAT, možnost výběru nejvhodnějšího polštáře, pokojový servis 24/7 a výběr denního tisku. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, županem a kosmetikou vyráběnou speciálně pro síť hotelů The Oberoi. Možnost ubytování v pokojích vyšších kategoriích či soukromých vilách.
Zábava
Pro hosty hotelu The Oberoi je k dispozici široká nabídka vodních sportů jako je šnorchlování, potápění, windsurfing, wakeboarding, paddle boarding nebo jízda na kajaku. Dále je možnost zapůjčení kol, návštěvy fitness centra či lázní nebo animačních programů jako je ochutnávka vína, lekce kreslení nebo kuchařské hodiny.
Stravování
Snídaně. Možnost polopenze za příplatek.
Pláž
Hotel The Oberoi se nachází přímo u krásné 600 metrů dlouhé pláže s bílým pískem.
Pro děti
Dětský klub pro děti od 3 do 12 let se zábavným a vzdělávacím programem pro děti.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.