Google+
Newsletter

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek. Odhlásit se můžete zde.

Váš E-mail:
Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa, Francouzská Polynésie, 22.5.2018, Snídaně

Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa starstarstarstarstar

Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa
Tip
Termín:
22.5. – 3.6.2018
Změnit termín
Délka:13 dní / 9 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:144129106
105 390 Kč 3 993 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Na této svatební cestě čekají u nás novomanžele navíc tyto výhody:

  • romantický dárek na pokoji při příjezdu.

Výhody pro novomanžele se odvíjí od aktuální dostupnosti a mohou se změnit. Vždy pro Vás máme něco navíc.

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bora Bora - Bora Bora Pearl Beach Resort
Popis hotelu
Tento resort je vystavěný na ostrově Motu Tevairoa, jen 10 minut vzdálený z letiště a 15 minut z hlavního města Bora Bora Vaitape. V těsné blízkosti hotelu je krásná laguna a na obzoru zvlněná krajina tohoto romantického ostrova- ráje všech milenců.
Hotel nabízí 50 bungalovů nad vodou s krásným výhledem, 10 plážových s vlastním jacuzzi a 20 u bazénu. Z 50 bungalovů nad vodou je dále 30 klasifikovaných jako Premium a to z důvodu jejich báječného výhledu. Všechny z nich nabízí prostornou koupelnu se sprchou i vanou a jejich celková rozloha je 53 m2. Konferenční stolky se skleněným dnem, které umožňují pohodlně pozorovat podvodní život. U bungalovů na „souši“ byl důraz kladený zdůraznění polynéského stylu a tradice. Všechny bungalovy mají navíc k dispozici klimatizaci a televizi se satelitem.

Ubytování:
Garden Pool Suite
Velikost: 81 m2
1x postel „King size“ nebo 2x jednolůžková postel + 1x pohovka
Suite má svou vlastní terasu s malým soukromým bazénem a salónkem.

Beach Suite with Jacuzzi
Velikost: 73 m2
1x postel „King size“ nebo 2x jednolůžková postel + 1x pohovka
Vlastní Jacuzzi. Z obývacího pokoje je vstup přímo na pláž.

Overwater Bungalow
Velikost: 61 m2
1x postel „King size“ nebo 2x jednolůžková postel + 1x pohovka
Hloubka vody u bungalov cca 1 m. Vlastní terasa s přímým vstupem do laguny.

Premium Garden Pool Suite
Velikost: 81 m2
1x postel „King size“ nebo 2x jednolůžková postel + 1x pohovka
Soukromá terasa s malým bazénem

Premium Overwater Bungalow
Velikost: 61 m2
1x postel „King size“ nebo 2x jednolůžková postel + 1x pohovka
Soukromá terasa s přístupem do laguny. Voda kolem bungalovu cca 1,5 m.

Vybavení hotelu
venkovní posezení, směnárna, restaurace, recepce, prádelna, obchůdky, letní terasa, hlídání dětí, bazén, bar
FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE
1. den: Odlet z Prahy s přestupem na Tahiti.

2. den: Přílet na Tahiti. Na letišti Vás bude očekávat naš zástupce, který se s Vámi přívítá, předá Vám tradiční náhrdelník z květin. Následuje přelet na ostrov Bora Bora a ubytování v rezortu, kde strávíte 9 nocí.
Následující dny můžete relaxovat v tropickém ráji na nádherných plážích s bílým pískem, šnorchlovat, potápět se, nebo se vydat na mnoho skvělých výletů, ať už po vodě nebo po souši. Prostě užívat si doslovného ráje na zemi.

Souostroví Společenských ostrovů jsou hlavním souostrovím Francouzské Polynésie. Tvoří jej celkem 13 hornatých ostrovů sopečného původu, a to Návětrné východní a Závětrné západní ostrovy, které jsou chráněny korálovými útesy.

Tahiti je největší a nejvýznamnější ze všech polynéských ostrovů. Hlavním městem a zároveň také sídlem správy je město Papeete. Tahiti se skládá ze dvou vulkanických masivů: velkého, přes 2 000 metrů vysokého horského masivu zahaleného mraky v centru Tahiti Nui, který se nazývá Orohena, a menšího masivu s horou Mairenui, vysokou 1 300 m uprostřed Tahiti Iti. Oba poloostrovy spojené úžinou Taravao připomínají smaragdově zelenou kometu na tyrkysově zbarveném dvoře úzké laguny.

K souostroví Společenských ostrovů patří mimo jiné ostrov Moorea, který je vzdálen pouhých 17 km od Tahiti, od kterého je oddělen hlubokým mořským ramenem. Vrcholky sopek zvedající se do výšky se odrážejí v klidné hladině laguny. Dále ostrov Huahine, kouzelný, divoký ostrov ležící 175 km severozápadně od Tahiti, tajemný s jeho ještě velmi živými tradicemi; ve společné laguně leží dvojice ostrovů Raiatea a Taha´a, posvátné ostrovy s úrodnými údolími a přenádherným místem pro vodní sporty. Známý ostrov Bora Bora se svými malými ostrůvky, kokosovými háji lemovanými bílým pískem a korálovými útesy se tyčí nad neuvěřitelně krásnými vodami plnými ryb. A v neposlední řadě sem patří prapůvodní ostrov Maupiti v srdci jeho nefritově zbarvené laguny.

BORA BORA
Vyhaslá sopka uprostřed jedné z nejhezčích lagun světa, to je Bora Bora, perla Tichomoří, jednoduše ostrov snů. Tři hory tvoří jeho pyšnou siluetu, nejvyšší z nich je hora Otemanu 727 m vysoká, těsně následuje hora Pahia, opředená řadou pověstí.
Ostrov je pyšný na svá dávná válečná tažení a bývalou nadvládu nad ostrovem Raiatea, což byl jeho největší rival. Velkorysá příroda darovala tomuto ostrovu lagunu s křišťálově průhlednou vodou nepopsatelné krásy, lemovanou řadou malých rajských ostrovů. Na jednom z těchto motu je letiště, na ostatních jsou luxusní hotely. Výjimku tvoří motu Toopua, na kterém je přes 100 metrů vysoký pahorek s velkými „zvonícími kameny“, nazývanými „zvony boha Hiro“.
Přitažlivá síla ostrova Bora Bora je nezlomná. Mnoho malířů, spisovatelů a filozofů jde ještě dnes ve stopách takových osobností, jako byli Alain Gerbault, Hermann Melville nebo Paul-Emile Victor.

Volné dny můžete strávit buď jen odpočinkem na některé z vyhlášených pláží, šnorchlováním v laguně za doprovodu nádherných korálových rybek a mořských želv nebo se můžete vypravit za poznáváním jak okolní rozmanité tropické přírody, tak i místní kultury do zdejších vesnic nebo se s pomocí instruktorů potopit hlouběji, do lagun, kde Vás uvítají žraločci či manty. Za cca 60 EUR/den je možné si pronajmout vůz a vydat se po vlastní ose a projet si tento úchvatný ostrov.

6. den: Transfer z hotelu na letiště a krátký přelet na ostrov Bora Bora. Transfer do resortu Sofitel, kde strávíte 5 nocí.

11. den: Transfer na letiště a odlet zpět na Tahiti.
Večerní odlet do Prahy.

13. den: Přílet do Prahy
Sport
vodní sporty, terasa na slunění, tenis, šnorchlování, šlapadla, stolní tenis, safari, rybaření, potápění, minigolf, kánoe, bazén
Cena zahrnuje
- letenku Praha - Papeete - Praha v optimální knihovací třídě
- letenku Tahiti - Bora Bora - Tahiti
- veškeré transfery letiště – hotel – letiště
- ubytování:
9x Bora Bora Pearl Beach Resort: Garden Pool Bungalow
Pokoje vyšších kategorií za příplatek
- stravování: snídaně. Obědy nebo večeře za příplatek
- základní pojištění léčebných výloh s krytím do 5,4 mil Kč
- pojištění CK proti úpadku
- asistenci našeho místního zástupce ve Fr. Polynésii
Cena nezahrnuje
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu) – 1490,- Kč
- vízum do USA: za řídíme za poplatek 450 Kč/os (nutný pas s biometrickýmui údaji)
- místní taxu ve Fr. Polynésii: cca 1,26 EUR na 1 os./noc (Bora Bora: 1,68 EUR na 1 os/noc) – platí se při odjezdu z hotelu.

Yacht Romance - specialista na svatební cestu a romantiku.

Vždy pro vás navíc prověříme všechny speciální slevy a benefity pro novomanžele a výročí

Svatební cesta je výjimečnou událostí a vrcholem svatební romantiky - je symbolickou první cestou, na kterou se už jako novomanželé vydáváte vstříc společnému putování životem.

Ať už se vydáte na svatební cestu k moři, kde jste se seznámili, nebo na svatební cestu snů do exotiky, vždy pro Vás pečlivě připravíme vše tak, aby Vaše svatební cesta v zahraničí byla bez zbytečných starostí a Vy jste mohli věnovat jen romantice.

Pro Vaši svatební cestu Vám vždy navíc prověříme dostupné slevy a bonusy pro novomanžele, např. slevy na svatební cestu v exotice až 100% na ubytování nevěsty a další bonusy, jako je třeba lázeňská péče a masáže, romantická večeře na pláži, šampaňské s jahodami...

Jsme specialisté na svatební cesty v těch nejkrásnějších destinacích celého světa. Dobře víme, jak je důležité, aby Vaše svatební cesta probíhala bez starostí a zajistíme Vám komplexní servis od letenek a transferů přes hotely a vily dle Vašich přání až po romantické výlety a další pozornosti na místě.

YachtWedding - svatební obřady v zahraničí

K vybraným zájezdům si můžete přikoupit také právně platný nebo symbolický svatební obřad.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK